Gezamenlijke website van de Sassenheimse IJsclub en Schaats Trainingsgroep Sassenheim & Kagermeer

De wedstrijdrijders hebben de mogelijkheid om op 5 verschillende uren te trainen: maandagavond van 20.05 - 21.15 uur (H03, marathon), dinsdagavond van 18.15 - 19.15 uur (Clubfaciliteiten, uitsluitend op uitnodiging van de Baancommissie), woensdagavond van 18.15 - 19.15 uur (H04, langebaan), vrijdagavond van 18.00 - 19.00 uur (topsportuur, uitsluitend op uitnodiging van de ijsbaan) en zaterdagochtend van 7.00 - 8.10 uur (H06, langebaan). De (voorlopige) groepsindeling is als volgt:

 

Maandagavond, 20.05 - 21.15 uur

Michel Hulshof Epco  Porte
Henny  Koetsier Clément Torre
Joost  Neuvel Bas de Zwart
Cees van der Plas  

De training wordt verzorgd door Rinus Mazee.

 

Dinsdagavond, 18.15 - 19.15 uur

Shelley Blaauw Anouk Obdam
Milou Butter Jelle van Rijn
Ward Dielissen Sterre van Schaik
Siem Dongelmans Bowien van der Spek
Pien Hersman Marije van der Spek
Duco Jansen Rianne Stroombergen
Masja Keesman Stan Zirkzee
Laura Linssen Mijke Zwetsloot

De training wordt verzorgd door Jeff van Nobelen en Herold Dongelmans.

 

Woensdagavond, 18.15 - 19.15 uur

Jamy Blaauw Jelle van Rijn
Shelley Blaauw Isa Roubos
Milou Butter Sterre van Schaik
Ward Dielissen Tessa van Schie
Siem Dongelmans Bowien van der Spek
Mendy Duineveld Marije van der Spek
Julen Duivesteijn Pérez Rianne Stroombergen
Pien Hersman Nymphe Visser
Duco Jansen Sarp Visser
Masja Keesman Thibaut Vos
Lars Linssen Floris Wender
Laura Linssen Tessa Zegers
Rosalynn Minck Stan Zirkzee
Anouk Obdam Mijke Zwetsloot

De training wordt verzorgd door Martin Hersman en Richard Jansen.

 

Vrijdagavond, 18.00 - 19.00 uur

Shelley Blaauw Laura Linssen
Ward Dielissen Sterre van Schaik
Pien Hersman Bowien van der Spek
Masja Keesman Rianne Stroombergen

De training wordt verzorgd door een baantrainier en Britt Huurman.

 

Zaterdagochtend, 7.00 - 8.10 uur

Jamy Blaauw Anouk Obdam
Iris Butter Thomas Ouwehand
Milou Butter Jelle van Rijn
Siem Dongelmans Marije van der Spek
Ellis van Giesbergen Floris Wender
Donna Hulshof Tessa Zegers
Duco Jansen Stan Zirkzee
Rosalynn Minck Mijke Zwetsloot
Marinda Nederhof  

De training wordt verzorgd door Michel Hulshof, Richard Jansen, Jeff van Nobelen en Marians Obdam.